ART / Lithographs / Färglitografier 3168080
nr 316 8080
Färglitografier
Lenght: ()
2 st. sign. 17x13
100
SEK 200
Tuesday June 1 2004
at 16:00:00
100 kr
150 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)